Abi

Korduma kippuvad küsimused.

1. Mis on Autopesulad24.ee?
Autopesulad24.ee on üle-eestiline broneerimise keskus, millega saavad vastava tasu eest liituda kõik autopesulad(ja näiteks rehvivahetused ning tehnoülevaatused), kes peavad vajalikuks omada kaasaegset interneti broneerimise süsteemi.

2. Kas autopesulad24.ee on uus autopesulate kett?
Autopesulad24.ee ei ole autopesulakett ega oma ise ühtegi autopesulat. Autopesulad24.ee broneerimiskeskusega võivad liituda kõik autode käsipesu teenust osutavad ettevõtted.

3. Kellele on mõeldud autopesulad24.ee?
Autopesulad24.ee on mõeldud autoomanikele, kes soovivad kiirelt ja mugavalt autopesu interneti teel aega broneerida.

4. Kes saavad autopesulad24.ee broneerimise keskust kasutada?
Broneerimise keskus on vaba kasutamiseks kõikidele, kes vajavad autopesu teenust. Selleks ei ole vaja ennast registreerida kasutajaks. Kontaktandmed sisestatakse teenuse tellimisel.

5. Miks ei ole siin minu kodu lähedal asuvat pesulat?
Selle broneerimise keskusega saavad autopesulad liituda vabast tahtese lepingu alusel. Kui siin ei ole Teie soovitud autopesulat, siis andke meile sellest teada (marko@autopesulad24.ee) ja me saame informeerida ka Teile sobivat pesulat sellisest broneerimise võimalusest.

6. Kas ma saan teenust tellida ka ilma oma andmeid sisestamata?
Andmete sisestamine on vajalik, et ette valmistada teenuse pakkuja autopesula. Kontaktandmed on ka igaks juhuks, kui on vaja mingist ootamatusest klienti teavitada või kontrollida broneeringu tõepärasust.

7. Milliseid pesulaid autopesulad24.ee ühendab?
Autopesulad24.ee ei ole autopesulate ühendus vaid on broneerimise teenuse pakkuja kõikidele süsteemiga liitunud pesulatele.

8. Kuidas ma saan kindel olla, et broneering õnnestus?
Broneeringu teostamisel sisestasite oma kontaktandmetesse ka e-maili, millele saadab broneerimise süsteem 30 sekundi jooksul broneeringu kinnituse. Kui Teile ei ole laekunud broneeringu kinnitust, siis kontrollige oma e-maili rämpsposti kausta. Kui ka sinna ei ole laekunud broneeringu kinnitust ja te olete veendunud, et sisestasite e-maili vigadeta, andke meile sellest teada marko@autopesulad24.ee.

9. Kas telefoni teel enam broneerida ei saagi?
Broneerimine interneti teel ei ole kohustuslik ja samuti ei ole keelatud aegasid broneerida telefoni teel või kohapeale minnes. Interneti broneering on lihtsalt üks mugav võimalus, kuidas autopesu aega broneerida.

10. Kas autopesu ilma broneerimata ei saagi tellida?
Vt . punkt 9.

11. Kas ma saan siin broneerida autopesu ka öisel ajal?
Broneerimise keskuse kaudu saab edastada broneeringuid ööpäevaringselt (24/7). See on ka üks olulisi broneerimise keskuse eeliseid, et oma autopesu soovi on võimalik edastada sõltumata teeninduskoha lahtioleku aegadest. Autopesu saab broneerida ka hilisõhtul või lausa öösel.

12. Miks on siin esindatud autopesulatel erinevad hinnad?
Autopesulad24.ee on vaid broneeringute edastaja ja ei sekku ühegi siin esindatud autopesula majandustegevusse (ei määra teenuse pakette ega teenuse hindasid).

13. Miks on autopesulates erinevad teenusepaketid?
Vaata 12. punkti

14. Miks ühes autopesulas läheb šampoonipesu kauem kui teises, kuigi need mõlemad on autopesulad24.ee süsteemis?
Tõenäoliselt on erinevatel autopesulatel erinev teenusepakett või teenusestandard. Autopesulad24.ee on vaid broneeringute edastaja ja ei sekku ühegi siin esindatud autopesula majandustegevusse (ei määra teenuse pakette ega teenusehindasid).

15. Miks on osad autopesula ikoonid kaardi peal erinevat värvi?
Autopesulate ikoonid on erinevat värvi sõltuvalt lahtiolekust. Sinist värvi pesulad on hetkel avatud, halli värvi pesula ikoonid tähistavad hetkel suletud pesulat.

16. Kui palju aega ette ma saan aega broneerida?
Kui pikalt ette saab autopesu broneerida interneti kaudu on iga autopesula enda määrata. Nimelt määrab iga autopesula oma broneeringu süsteemist, kas broneerimise tarkvara lubab broneerida ette 30, 60 või 90 minutit.

17. Kui pikalt on võimalik ette aega broneerida?
Iga liitundu ettevõte saab oma haldussüsteemis ise määrata, kui pikalt ta lubab oma klientidel ette broneerida interneti kaudu. Kui Teil on vaja broneerida teenuse aega pikemalt ette, kui seda võimaldab broneerimise süsteem, siis palun kontakteeruga teeninguskohaga e-maili või telefoni teel.

18. Kelle poole probleemiga pöörduda?
Autopesu teenusesse puutuvate küsimustega on vaja pöörduda Teile teenust pakkunud autopesula poole. Broneerimise süsteemi puudutavate küsimustega pöörduge marko@autopesulad24.ee.

19. Kui ma panin aja, aga pesula ei saanud mind vastu võtta? Kes selle eest vastutab?
Autopesulad on kohustatud blokeerima ajad, millal nad ei ole võimelised vastu võtma broneeringuid. Seega topelt broneeringute eest vastutab teenuse pakkuja teeninduskoht.

20. Ma ei ole varem proovinud broneerida internetis. Kus ma seda proovida saaks (hetkel teenust tellida ei taha)?
Tore, et tunnete huvi interneti broneeringu vastu. Ilma teenust tellimata saad proovida broneerimist siin: DEMO PESULA BRONEERIMINE

21. Kuidas ma saan tühistada broneeringut?
autopesulad24.ee teostatud broneeringut on kõige mugavam tühistada, kui vajutate broneerimise kinnituseks saadetud e-mailil vastavat linki. Muidugi võite ka helistada pesulasse ja teatada plaani muutustest.

22. Miks on tabelis osad ruudud tühjad?
Tabelis on tühjad need ruudud, kus arvestades pesula poolt määratud puhveraega, ei ole enam võimalik internetis broneerida.

23. Miks ma peaks üldse internetis aega broneerima?
Internetis ei peagi broneerima. Internetibroneering on mugav lisavõimalus, mida võib kasutada, kellele meeldib.